לוגו עיריית דימונה

אודות רשות הספורט דימונה

רשות הספורט העירונית הוקמה מתוך חזון לקדם את הספורט בעיר דימונה ולאגד תחת קורת גג אחת את כלל הספורט בדימונה. לרשותכם עומדים סל מגוון של פעילויות ספורט, כאלו שמתאימים לילדים ומבוגרים כאחד. בתקופה קצרה השקנו פרויקטים חדשים ,שלא היו מעולם בדימונה. הקמנו בחול המועד פסח בפארק האגם עיר ספורט לכלל התושבים, יזמנו את מרוץ הלילה הראשון של דימונה ע”ש מירית הררי ועוד פעילויות רבות.

בנוסף, אנו זורעים זרעים חדשים במחלקת הנוער של מ.ס דימונה .הבאנו מנהל מחלקה מקצועי. יצרנו שת”פ ספורטיבי עם הפועל באר שבע ,כל זאת כדי לייצר בעתיד שחקני בית לקבוצה הבוגרת. כמו כן שידרגנו את הפעילות בקאנטרי קלאב בדמות שיעורי פילטיס, ספינינג ,יוגה, אימוני כושר לילדים ואימונים פונקציונליים, לרווחת המנויים והקהל הרחב.

בימים אלו אנו עמלים על הקמת חדר כושר לילדים , חדר כושר לגיל השלישי, הקמת בית ספר למדריכי ספורט ופנאי, חדרי סטודיו חדשים בשכונת השחר הקמת שלוחות של רשות הספורט ברחבי העיר, הקמת ספורטק בשכונת תשלוז והשחר, שת”פ עם מרכזי הטניס והחינוך בישראל, הכולל שדרוג מגרשי הטניס ותוספת שני מגרשים נוספים. אנו מציבים רף חדש בכלל הפעילויות שלנו במטרה להעניק לתושבי ותושבות דימונה מענה מקצועי בכלל תחומי הספורט.

דבר ראש העיר

בני ביטון

לאחרונה חנכנו את משרדי רשות הספורט העירונית.
רשות הספורט הוקמה בכדי לאגד תחת קורת גג אחת את כל הספורט בעיר דימונה.
אני סבור שהקמת רשות הספורט היא כורח המציאות בדימונה, אשר הפכה ב 8 שנים האחרונות לעיר המאופיינת בעיקר בפעילות הספורטיבית שלה. החל מכדורגל, המשך בכדוריד וכלה בענפי ספורט נוספים. בד בבד עם הקמת התאגיד המשכנו ביתר שאת בהקמתם של עשרות מגרשי ספורט לסוגיהם, להציב מתקני ספורט בכל רחבי העיר, לבנות ולשדרג אולמות ספורט בבתי הספר השונים ,לטפח ענפי ספורט ולחזקם במשאבים, בכוח אדם ותקציבים.

בעזרת הכלים האלו נעניק לספורטאים את הכלים הנדרשים להצלחה בספורט, בלימודים, בגישה לחיים וביחס לזולת ובראיית הספורט כדרך חיים להצלחה.
אני שולח את ברכתי בשם הנהלת העיר , תושבי העיר ובשמי למנכ”ל מר רועי אמנו, שבעיניי הוא האיש הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון וכן לצוות רשות הספורט התוסס והדינאמי המקיף אותו, יחדיו הם עושים עבודת קודש על מנת להצעיד את העיר עוד צעד אחד קדימה.
אני סמוך ובטוח כי בשנים הקרובות יהפכו העיר דימונה ורשות הספורט שלה למודל חיקוי ולאבן שואבת לערים

בברכת דרך צלחה ועבודה פורייה, בני ביטון ראש העיר

דבר מחזיק תיק ספורט

אסי איפרגן

רשות הספורט העירונית הוקמה מתוך כוונה לאגד את כלל הספורט בדימונה. הרשות כוללת את הספורט העממי והן את הספורט התחרותי. הרשות בסה”כ קיימת כשנה והמהפכה בספורט בעיר מורגשת היטב ועדיין יש לפנינו עוד המון עבודה. אני רוצה להודות לידידי ראש העיר מר בני ביטון , שהפך כל אבן כדי להקים את רשות הספורט . כמו כן, אני רוצה להודות לצוות רשות הספורט בראשותו של מר רועי אמנו על עבודה מקצועית וטובה. מאחל לכולנו שנת פעילות מוצלחת.
בברכה, אסי איפרגן חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט

דבר מנכ”ל רשות הספורט

רועי אמנו

רשות הספורט העירונית הוקמה מתוך חזון של ראש העיר והנהלת העיר לקדם את הספורט בעיר דימונה ולאגד תחת קורת גג אחת את כלל הספורט בדימונה. רשות הספורט מציעה סל מגוון של פעילויות ספורט לכלל תושבי העיר. בשאיפה שמבוגרים וצעירים ישתלבו בפעילויות הספורט ותרבות הפנאי. בנוסף תפקידה של הרשות הוא לטפח את הספורט ההישגי תוך שאיפה למצוינות ושמירה על אורח חיים בריא

בתקופה קצרה השקנו פרויקטים חדשים , כאלו שלא היו מעולם בדימונה. הקמנו בחול המועד פסח בפארק האגם עיר ספורט לכלל התושבים, הרמנו את מרוץ הלילה הראשון של דימונה ע”ש מירית הררי. כמו כן אנו זורעים זרעים  חדשים במחלקת הנוער של מ.ס דימונה . הבאנו מנהל מחלקה מקצועי- דבר ,שלא היה שנים רבות במחלקה, ויצאנו לשת”פ ספורטיבי עם הפועל באר שבע ,כל זאת כדי לייצר בעתיד שחקני בית לקבוצה הבוגרת. חתמנו על שת”פ ספורטיבי עם מועדון הכדורסל הפועל באר שבע/דימונה במטרה לקדם את ענף הכדורסל בדימונה, כפועל יוצא אירחנו את משחקי הליגה הבלקנית בהיכל הספורט נעם חיים כמו כן העפלנו לליגה הארצית עם הקבוצה הבוגרת של מכבי דימונה וגם קבוצת הנוער שלנו העפילה לליגה הארצית.
קבוצת נערים ג בכדורגל זכתה באליפות המחוז בעונה החולפת דבר ששנים לא קרה במחלקה.
לאחרונה גרפנו אליפויות ותארים גם בקראטה וגם בטניס שולחן ,ענפים, אשר בשקט משגשגים ובהם משתתפים מאות ילדים וילדות.
בנוסף שידרגנו את הפעילות בקאנטרי קלאב בדמות שיעורי פילאטיס, ספנינג ,יוגה, אימוני כושר לילדים ואימונים פונקציונליים, לרווחת המנויים והקהל הרחב.
בימים אלו אנו עמלים על הקמת חדר כושר לילדים , חדר כושר לקשישים, הקמת בית ספר למדריכי ספורט ופנאי וחדרי סטודיו חדשים בשכונת השחר, בנוסף להקמת שלוחות של רשות הספורט ברחבי העיר. כל זאת בנוסף להקמת ספורטק בשכונת תשלוז והשחר, שת”פ עם מרכזי הטניס והחינוך בישראל, הכולל שדרוג מגרשי הטניס ותוספת שני מגרשים נוספים.
אנו מציבים רף חדש בכלל הפעילויות שלנו במטרה להעניק לתושבים שלנו שירות איכותי ומקצועי.
בהזדמנות זו ברצוני להודות לראש העיר ,מר בני ביטון ,אשר דחף ללא לאות להקמת רשות הספורט ולמחזיק תיק הספורט מר אסי איפרגן על מתן שקט לעשייה מבורכת.
תודה לצוות רשות הספורט והקאנטרי קלאב על עבודה שקטה וטובה.
תודה ענקית לאלפי תושבי דימונה, אשר מצביעים ברגליים ולוקחים חלק בפעילויות שלנו מדי יום.
בע”ה נעשה ונצליח.

בברכה, רועי אמנו, מנכ"ל רשות הספורט.

בעלי תפקידים

רועי אמנו

מנכ”ל רשות הספורט
העירונית דימונה

אביב סלוק

רכז
חוגים

אהוד כחילה

רכז אירועים
ופרויקטים בקהילה

אבי אמסלם

מנהל מתקני
ספורט

טליה פרץ

מנהלת כספים
ואדמיניסטרציה

מאיר חזן

תפעול
קאנטרי קלאב

רונית גולן

תפעול
קאנטרי קלאב

מאור גבאי

מנהל חדר כושר
קאנטרי קלאב

צרו קשר

ניתן לפנות אלינו בכל דרך שתרצו

מלאו את הטופס ליצירת קשר

דילוג לתוכן